9 Ağustos 2015 Pazar

Ağustos 8, 2015

Herkese merhaba, 

Unutkanlığıma verin, dün yazmış olmam gereken blog yazısını biraz gecikmeyle gözlerinizin hizmetine sunuyorum. 


Bugün staj odamızda bir kişi eksiktik, bildiğiniz üzere Ahmet aramızdan ayrıldı dün. Çok güzel bir veda gecesi oldu. Hocamızın evine misafirliğe gittik. Bizim "Kayseri'ye geldik, bir mantı yiyemedik!" serzenişlerimizi duyan hocamızın eşi, sağ olsun bizi yemeğe davet etti. Ama tahmin edeceğiniz üzere bu da sıradan bir ev oturması değildi. Hepimiz hazırladığımız sunumları orada yaptık. Bu sunumlarımız genel olarak girişimcilik, bir girişimcide olması gereken özelliklerle alakalıydı. Bu defa bir değişiklik yaptık ve her bir sunumu herkes yorumladı. Böylece arkadaşlarımızın da bizde gördüğü hataları öğrenmiş olduk. Ev ortamında sunum yapmadık demeyiz artık. Hocamıza ve eşine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum bizi ağırladıkları için. 

Cumartesi günü ise, tatildi bizim için. Hepimiz gene tam kadro GenKök'teydik ancak herhangi bir öğrenimsel faaliyette bulunmadık. Akşama kadar kendi halimizde takıldık, akşamsa, dün biz kızların yurda giriş saati probleminden ötürü oynayamadığımız ve bugün oynamak üzere sözleştiğimiz Tabu'yu oynadık. Gene Hoca ve eşi Melike Hanım da bize katıldı ve eğlenceli bir Tabu oyunu oynadık. Sonra da madem bugün tatil, o zaman oyun modunu artıralım deyip geceyi Counter Strike oynayarak bitirdik. 

Yeni ve son haftamızda ise uzun süredir ihmal ettiğimiz Pyton'a bir dönüş yaparak, farklı bir yolla primer dizayn etmeye çalışacağız. Yeni projemizi merakla bekliyoruz. 

Takipte kalın :)

FC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder