1 Ağustos 2015 Cumartesi

Buyrun efem... Ağustos 1, 2015

Cumartesi günleri blog yazmanın en keyifli tarafı genelde yaptığımız bir etkinlikten bahsetmek. Hafta içi bizim için çok yoğun geçiyor, çoğu zaman cumartesi de çalışıyoruz ancak yaptığımız etkinlikler, tüm haftanın yorgunluğunu bir anda alıp götürüveriyor. Mesela bugün Seyit'lere misafir olduk ve tam kadro ekibimizle hep beraber mangal yaptık. Maksat muhabbet tabi. Ateş önü muhabbeti başka olur. Biz de hem muhabbet ettik hem aç karnımızı doyurduk :) Hem çay da vardı. Hani şu demleme olanından. 


Sağ olsunlar ev sahibi ailemiz bizi çok güzel karşıladı. Buradan Seyit'in annesi, babası ve klon kardeşine çok ama çok teşekkür ediyoruz bir kez daha. Sayelerinde hem anne yemeği yedik, hem de çok keyifli bir akşam geçirdik. Komşular zaman zaman eski usul dumanla haberleşmeye çalıştığımızı falan düşünmüş olabilir tabi, bu nedenle onlara amacımızın sadece ateş yakmak olduğunu buradan belirtmek istiyorum. Maalesef gece muhalefeti sebebiyle sizinle fotoğraf paylaşamıyorum ama siz yeşillikler içinde gülen suratlar düşünerek bu akşamki bizi hayal edebilirsiniz.  

Akşamki planımızı gerçekleştirmeden önce ise, tüm gün, dün Neslihan'ın da bahsettiği sunumumuz üzerinde çalıştık. Maalesef gene tutturamadık. 9 şirket var ve tüm bunları bir zaman çizelgesine oturtmak gerçekten çok zor.  Bu nedenle mükemmeli kovalayan Speedy Gonzalesler olarak, sunumu bir kez daha gözden geçirip, yenileyip tekrar sunacağız. Zamanı belli değil henüz. Şu anki kişisel hedefim, Slumdog Millionaire'deki çocuk gibi yarışmada buradan öğrendiğim bilgilerle derece yapmak. Baya benimsedik şirketleri çünkü ( IBM sen çok yaşa :) ). 

Ama bahsettiğim gibi, günümüzü gayet keyifli bir şekilde, gene hep birlikte eğlenerek bitirdik. Aa bu arada bahsetmiş miydim ?! Hani burada su çok güzel ya, biz kendimizi kaptırdık, stajımızı bir hafta daha uzattık. Normalde bu cuma bitecek olan kampımızı, sonraki hafta bitirme kararı aldık. Son haftaya dair çılgın planlarımız var da hadi bakalım. Gerçekleşince yazalım da büyüsü bozulmasın. 

Yarın gene enerji depolama günü. Bizi ne gibi görevlerin beklediğinden habersiz, önümüzdeki haftayı iple çekiyoruz. Acaba bu hafta neler öğreneceğiz. Haftaya görüşmek üzere ...

Takipte kalın.

FC.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder