7 Ağustos 2015 Cuma

6 Ağustos Perşembe

Herkese Merhaba

Stajımızın 6. haftasını bitirmek üzereyiz. Normalde süremiz 6 hafta iken biz bir hafta daha stajda kalmak istedik ve iki arkadaşımız dışında hepimiz bundan sonraki hafta da Genkök'teyiz.

Dün Ahmet Raşit hoca Codecademy'den 'html-CSS' kursunu bize ödev olarak verdi ve hepimiz bitirdik. Öğrenmesi oldukça zevkliydi ve artık web sitelerinin ardında neler döndüğünü anlayabiliyoruz :) Bugün ben ve ekipten iki arkadaşımın tüm gün süren yurt değiştirme işlemlerimiz olduğundan toplu bir çalışma sürdüremedik. Akşam üzeri Genkök'e gidebildiğimizde Counter Strike turnuvası yaptık:) Bu ortamdan ayrılmak sanırım hepimiz için çok zor olacak. İstediğimiz alanda birçok bilgi edinirken, kafamızın uyuştuğu bir grup insanla olup canımız sıkıldığında oyunlar oynayabiliyoruz.

Stajımızda hayalimizdeki iş ortamını yaşamak bizim için oldukça güzel ama bir yandan da mezun olduktan sonra böyle bir ortam yakalayamama olasılığımız yüksek olduğundan içten içe korkuyoruz. Umarım her şey yolunda gider ve bu ortam gibisini ileride de buluruz. Görüşmek üzere!

Hoşçakalın!  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder