16 Ağustos 2015 Pazar

Kaçınılmaz Son ..

Herkese merhaba !

Dün kampımızın son günüydü. Aslında bu sıfata cuma günü daha layık, zira dün beraber güzel vakit geçirmek adına Hoca'mızın evine kahvaltıya gittik ve günü orada harcadık, bu nedenle de kampa dair bir şey yapmadık. Son günümüzü çok güzel bir şekilde geçirmiş olduk. Unutmadan, dün ve diğer her gün için Ahmet Hocamız, eşi Melike Hanım ve dünyalar tatlısı Bıcırık'a sonsuz döngüye giren bir şekilde teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Kampımızın bu denli sıcak olmasındaki etkileri 10 üzeri bir sürü kadar! Buyurun bu da eksikliklerimiz olsa da son beraber fotoğrafımız.Sabahtan buluşup gittiğimiz  kahvaltıdan sonra hep birlikte sohbet edip, komikli kanallar izleyip insanlara şok olduk.. Daha sonra tabu oynadık ancak zaman kısıtlamamız olduğu için biraz hızlandırılmış bir şekilde oyunu tamamlamak zorunda kaldık. Kim mi kazandı ? Gene dostluk tabii ki! Ne kadar da başarılı bir dostluk, hep kazanıyor.

Daha sonra uzaklara gidecek bizler uçaklarımıza, otobüslerimize doğru yol aldık yavaştan. Neslihan ve ben asla eve ulaşamayacağımızı sanırken ilginçtir ki evlerimize varabildik. Böyle söylememin nedeni 20:30'da olan ve 1 saat sürecek olan uçuşumuzu, gece 3'te eve vararak tamamlayabilmiş olmamız. Bazen yollar o kadar kısa olamayabiliyor maalesef. Ah şu rötar ! 

Stajın genel değerlendirmesini  haftaya yazacağım yazıya saklayacağım için bu yazıyı kısa tutuyorum. Bu nedenle şimdilik kendinize iyi bakın.

Sevgiler :)

FC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder